statystyki szczegółowe

Aktualności

Nie tak miało być...

• autor: wizard10, 2015-04-13 19:06

W meczu drużyn walczących o awans do A-klasy, remisujemy z Pogórzem Gwoździec 1:1. Wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn i odzwierciedla sytuację na boisku. Niemniej jednak w kontekście walki o awans takie mecze powinno się wygrywać !!! Miejmy nadzieję, że była to ostatnia strata punktów na wiosnę. Na więcej nie możemy sobie pozwolić. Wracając do meczu pierwsza połowa bez historii, toczona w wolnym tempie z małą ilością sytuacji. Wynik do przerwy 0:0 . Druga połowa rozpoczyna się wręcz idealnie dla gości. Po strzale zza pola karnego jednego z zawodników Pogórza piłka ląduje w okienku bramki Konrada Kusiona. Od tego momentu zaczynamy w końcu grać z większą determinacją i chęcią zdobycia bramki. Niestety nie trafiamy w dogodnych sytuacjach ( nie będę wspominał kto :) . Rzutem na taśmę doprowadzamy do remisu w 90 minucie. Mocne dośrodkowanie z boku boiska zamienia na bramkę strzałem głową Wojtek Kura.  Na kolejną bramkę niestety brakło już czasu. Szczęśliwy remis aczkolwiek nie tak to miało wyglądać...

START77 BIADOLINY SZLACHECKIE - Pogórze Gwoździec  1:1 (1:1)